Важливо!!! Інформація для користувачів сервісів Яндекс Пошта і Mail.ru


Назад в новини

18 мая 2017

Шановні користувачі, важлива інформація, сьогодні на сайті Президента (president.gov.ua) опубліковано Указ №133 / 2017, який передбачає блокування доступу до різних інтернет-служб, які мають безпосередній зв’язок з РФ.

Даним указом, буде велика ймовірність блокування вашими інтернет-провайдерами доступу до сервісів Яндекс пошта та Mail.ru. Також доступ заблоковано до всіх сервісів "Яндекса" - "Яндекс.Деньги", "Яндекс.Новини", Метро, Каса, Календар, Кинопоиск, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода, крім головної сторінки "Яндекса". Під санкції потрапляють і "Mail .Ru Group", сайти антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb.

Також блокуються активи, заборона на транзакції і мовлення російських телекомпаній: "ТВ Центр", РБК, ВГТРК, "НТВ-Плюс", "Зірка", ТНТ, РЕН, ОТР. В цілому, в списку санкцій виявилося 468 юридичних і +1228 фізичних осіб. Термін санкцій для юридичних осіб триває строком на 1-3 роки, для фізичних - терміном на 1-5 років, а також - безстроково.

Указ Президента про блокування сайтів вступає в силу з дня його опублікування. Таким чином, указ президента вступить в силу не пізніше 1 червня 2017 року. В який час доступ буде заблокований, ви можете уточнити у вашого інтернет-провайдера, але очевидно одне - доступ до даних поштових сервісів буде ускладнений.

Якщо ви зареєстровані або використовуєте відповідний Email в нашому сервісі - рекомендуємо його змінити звернувшись в технічну підтримку сайту.