Нові функції на Auction24


Назад в новини

11 апреля 2017

Добавлені нові рекламні опції. Дані рекламні опції допоможуть вам швидше та вигідніше продати ваші товари.

Послуга «VIP-лоти» на головній.

VIP-лоти знаходяться на головній сторінці:

Система підбирає їх у випадковому порядку при оновленні сторінки такимяином, що всі VIP-лоти отримують однакову кількість переглядів.

Як замовити послугу «VIP-лот? Замовити послугу можна в обліковому записі user / sales / activeItems, на сторінці самого лота і на сторінці додавання лоту за допомогою кнопки Рекламувати.

Плата береться на час розміщення лоту до продажу а в разі якщо лот не проданий по закінченню часу, послуга анулюється.

Якщо статус аккаунту ПРО - у користувача з аккаунтом ПРО є можливість замовити для всіх або кілька своїх лотів, також постійно діє скидка від 10 до 59%.

Послуга «Рекомендовані лоти».

Рекомендовані лоти знаходяться у верхній частині сторінки категорії над списком Звичайні лоти плюс також в списку всіх категорій;

Лот «Рекомендовані лоти» виводитися при заході в категорію або при використанні пошуку в категорії і на сайті в першу чергу, тобто буде завжди знаходитися у верхній частині списку лотів, навіть, якщо користувач при пошуку використовував параметри і фільтри.

Як замовити послугу «Рекомендовані лоти»? Замовити послугу можна в обліковому записі, на сторінці самого лоту і на сторінці додавання лоту за допомогою кнопки Рекламувати.

Промо-опція діє один період активації лота. Наприклад, виставляючи лот на 21 день і розміщуючи його в «Рекомендовані лоти», послуга буде дійсна протягом до 21 дня або до покупки лота, в разі якщо лот не проданий по закінченню часу, послуга анулюється.

Якщо статус ПРО - у користувача з аккаунтом ПРО є можливість замовити для всіх або кілька своїх лоті, також постійно діє скидка від 10 до 59%.

Послуга «Виділені лоти».

Лот візуально виділиться в списку категорій блакитним кольором фону на весь час публікації.ї.

Як замовити послугу Виділені лоти? Замовити послугу можна в обліковому записі, на сторінці самого лота і на сторінці додавання лоту за допомогою кнопки Рекламувати.

Промо-опція діє один період активації лота так як і інші рекламні опції.

Якщо статус ПРО - у користувача з аккаунтом ПРО є можливість замовити для всіх або кілька своїх лоті, також постійно діє скидка від 10 до 59%.

Послуга «Баннер на головній».

Баннер розміщений на головній сторінці в слайдері, кількість місць не більше 5.

Замовлення баннера головній відбувається індивідуально.

Замовити послугу можна зв'язавшись з нами через контактну форму