Послуги психолога


Продавець: latchuk
Лот № 327
Залишилося часу:
Торги завершені
16.10.2017 в 18:21

Купити зараз:
За ціною: 500.00 грн.

Місцезнаходження:
Львів
Львівська обл. (Украина)

❗Запрошую, всіх кому потрібна психологічна підтримка, тих хто хоче розібратися в не простих ситуаціях та просто бути щасливішим! Буває і так , що наче все є :дім , машина , діти та чоловік , а життя не приносить задоволення ! ☞Я розширяю практику та візьму на довготривалу консультацію тих хто хоче змінити своє життя на краще , також візьму на консультації. ????Я ,Латчук Мар'яна, молода (25 років)та кваліфікована психолог та психотерапевт. Глибока, чутлива та емпатійна, розуміюча та НЕ соромлю.

Зімною можна бути собою , та в безпечній атмосфері досліджувати нові грані свого "Я" які з різних причин не проявлені чи не прийняті в собі.

Працюю з такими темами : - Жіноча ідентичність - Невпевненість/замкнутість в собі - Пригнічений стан - Депресії - Фобій / страхи - Складності в стосунках - Коли стосунків нема , а дуже хочеться - Проблемии самореалізації - Психосоматика - Панічні атаки І не тільки. Працюю з чоловіками , жінками і з підлітками також..очно та по скайпу. Деталі за тел. 0631022265

????Давай змінимо ТВОЄ життя на краще РАЗОМ

Попередньо записуйтесь
0631022265
latchuk.m@gmail.com
NickСтавкаДата
Нет результатов.
Перегляди: 17